De nieuwe seizoenscatalogus is er en geldt vanaf 10 februari! Verheug je op veel nieuwe producten, frisse ideeën en bijzondere genietmomenten voor thuis. Veel plezier met bladeren en ontdekken!
eismann in het voorjaar
Verheug u op onze verschillende productgroepen die nu ons assortiment verrijken, waaronder ook biologische producten. Van hartige ideeën tot zoete lekkernijen, alles is aanwezig. Onze nieuwigheden staan zoals altijd voor de beste kwaliteit en eenvoudige bereiding. Probeer ze eens uit: wat zijn uw favoriete producten?
Producten uit de catalogus
Exclusief
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Pistache-ijs
Art.-Nr. 40035
9,39 €
€ 18,78 per 1000ml / 500 ml = 254 g
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Triology vanille/choco/aardbei
Art.-Nr. 40024
11,39 €
€ 7,59 per 1000ml / 1500 ml = 717 g
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Chocoladereepijs
Art.-Nr. 40008
10,49 €
€ 20,57 per 1000ml / 510 ml = 348 g, 6 stuks
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
IJssnack
Art.-Nr. 34215
11,39 €
€ 9,04 per 1000ml / 1260 ml = 630 g, 14 stuks
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Vruchtenmix
Art.-Nr. 45110
8,39 €
€ 16,78 per 1000g / 500 g
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Pancakes
Art.-Nr. 65038
5,79 €
€ 25,85 per 1000g / 224 g, 8 stuks
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Broccoli-roosjes
Art.-Nr. 45003
9,99 €
€ 9,99 per 1000g / 1000 g
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Bladspinazie
Art.-Nr. 45063
7,89 €
€ 7,89 per 1000g / 1000 g
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Parijse worteltjes
Art.-Nr. 45066
4,99 €
€ 8,32 per 1000g / 600 g
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Gesneden champignons
Art.-Nr. 45097
9,39 €
€ 9,39 per 1000g / 1000 g
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Mini-roomkaas rösti
Art.-Nr. 55030
8,39 €
€ 11,19 per 1000g / 750 g, ca. 22 stuks
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Gebakken aardappelblokjes
Art.-Nr. 55048
5,49 €
€ 9,15 per 1000g / 600 g
MSC
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Gepaneerde scholfilet
Art.-Nr. 60039
18,39 €
€ 24,52 per 1000g / 750 g, ca. 5 stuks
MSC
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Alaska-koolvisfilet
Art.-Nr. 60085
16,99 €
€ 25,36 per 1000g / 670 g, 6 stuks
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Chicken Chips
Art.-Nr. 50068
15,99 €
€ 21,32 per 1000g / 750 g, ca. 25 stuks
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Ongepaneerde kipschnitzel
Art.-Nr. 50105
16,99 €
€ 28,32 per 1000g / 600 g, ca. 6 stuks
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Kippenfricassee
Art.-Nr. 35092
9,89 €
€ 19,78 per 1000g / 500 g, 2 x 250 g
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Mini-gehaktballen
Art.-Nr. 50063
12,39 €
€ 24,78 per 1000g / 500 g, ca. 20 stuks
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje
Pizza tonno met ui
Art.-Nr. 35116
12,99 €
€ 18,04 per 1000g / 720 g, 2 stuks
In het winkelmandje
Momenteel niet leverbaar
in het winkelmandje