Skip to main content
  • Home delivery van vriesversproducten

  • 800.000 tevreden klanten

  • Heerlijke gerechten zonder toevoegingen

Bestel als nieuwe klant
Chocoladereepijs_web_40008

Chocoladereepijs

Chocoladereepijs_detail_40008

Chocoladereepijs

Chocoladereepijs

10,49 €Inclusief btw.  

€ 20,57 per 1000ml / 510 ml = 348 g, 6 stuks / Art.-Nr. 40008

  • In de originele chocoladereepvorm
  • Met knapperige chocolade
  • Met cacao- en vanillesmaak in een ijsje

Leverbaar

Gratis levering

10,49 €Inclusief btw.

€ 20,57 per 1000ml / 510 ml = 348 g, 6 stuks

Leverbaar
50 jaar expertise op het gebied van diepvriesproducten
800.000 tevreden klanten

Ik raad aan

Dit chocoladereepijs met originele chocoladereepvorm biedt een verfrissende koele traktatie met twee smaken. IJs met cacaosmaak en ijs met vanillesmaakt. Omhuld met knapperige melkchocolade.

Beoordeling

Ingrediënten

Chocoladereepijs

voedingswaarde-informatie / 100g

Chocoladereepijs
Voedingswaarde: 1.308 kJ
Voedingswaarde: 314 kcal
Vet: 19 g
...

Meer informatie

Ingrediënten

Chocoladereepijs

Belangrijke opmerking: voor vragen over ingrediënten kunt u gebruikmaken van ons contactformulier.

voedingswaarde-informatie

Chocoladereepijs

NaamPer 100 g
Voedingswaarde1.308 kJ
Voedingswaarde314 kcal
Vet19 g
daarvan verzadigde vetzuren14 g
Koolhydraten31 g
Suiker28 g
Voedingsvezels1,5 g
Eiwit3,9 g
Zout0,15 g

Meer informatie

Beschrijving verkoop

IJs met cacaosmaak (34,5%) en ijs met vanillesmaak (34,5%), omhuld met melkchocolade* (31,0%)* bevat naast cacaoboter ook plantaardige vetten.

Opmerking over opslag

Bij -18°C ten minste houdbaar tot einde: zie verpakking!

Verdeler

eismann b.v.Nieuwgraaf 176921 RJ - Duiven - Netherlands

Dat past perfect bij Chocoladereepijs

Amarena-ijsbeker_web_40014

Amarena-ijsbeker

Art.-Nr. 40014

10,59 €

€ 10,59 per 1000ml / 1000 ml = 500 g, 6 stuks 

IJswafel_web_40106

IJswafel

Art.-Nr. 40106

10,39 €

€ 9,62 per 1000ml / 1080 ml = 468 g, 6 stuks 

Knapperig_hoorntje_web_40093

Knapperig hoorntje

Art.-Nr. 40093

10,89 €

€ 15,13 per 1000ml / 720 ml = 360 g, 6 stuks 

Stracciatella_sandwich_web_40120
Exclusief

Stracciatella sandwich

Art.-Nr. 40120

8,39 €

€ 16,45 per 1000ml / 510 ml = 300 g, 6 stuks 

Passende recepten