Skip to main content
  • Home delivery van vriesversproducten

  • 800.000 tevreden klanten

  • Heerlijke gerechten zonder toevoegingen

Bestel als nieuwe klant

Kantoor

Bereiding $% Math.min(totals.group1, 9) %+

Andere $% Math.min(totals.group2, 9) %+

Allergenen $% Math.min(totals.group3, 9) %+

Voeding $% Math.min(totals.group4, 9) %+

Sortering

Elzasser_flammkuchen_web_35073

Elzasser flammkuchen

Art.-Nr. 35073

10,69 €

€ 19,09 per 1000g / 560 g, 2 stuks 

BIO_Groentelasagne_web_35243
BIO

BIO Groentelasagne

Art.-Nr. 35243

8,89 €

€ 22,23 per 1000g / 400 g 

Macaronigratin_web_35242

Macaronigratin

Art.-Nr. 35242

9,89 €

€ 24,73 per 1000g / 400 g 

Ovenschotel_met_gehakt_en_savo_web_35079
Exclusief

Ovenschotel met gehakt en savooiekool

Art.-Nr. 35079

13,39 €

€ 16,74 per 1000g / 800 g 

Pizza_tonno_met_ui_web_35116

Pizza tonno met ui

Art.-Nr. 35116

12,99 €

€ 18,04 per 1000g / 720 g, 2 stuks 

Italiaanse_pastapan_web_35208

Italiaanse pastapan

Art.-Nr. 35208

12,39 €

€ 12,39 per 1000g / 1000 g 

Mini-calzone_ham-salami_web_35043

Mini-calzone ham-salami

Art.-Nr. 35043

14,79 €

€ 30,81 per 1000g / 480 g, ca. 8 stuks 

Bihoensoep_web_35001
Exclusief

Bihoensoep

Art.-Nr. 35001

7,89 €

€ 13,15 per 1000g / 600 g, 2 x 300 g 

Lasagne_bolognese_web_35131

Lasagne bolognese

Art.-Nr. 35131

11,99 €

€ 13,32 per 1000g / 900 g, 2 stuks 

Tagliatelle_met_champignons_web_35034

Tagliatelle met champignons

Art.-Nr. 35034

9,69 €

€ 16,15 per 1000g / 600 g 

Pizza_ham_champignons_web_35040
Exclusief

Pizza ham champignons

Art.-Nr. 35040

15,49 €

€ 20,38 per 1000g / 760 g, 2 stuks 

Tomatensoep_web_35094

Tomatensoep

Art.-Nr. 35094

11,39 €

€ 11,39 per 1000g / 1000 g 

Rode_linzen_kokossoep_web_35095
Exclusief

Rode linzen kokossoep

Art.-Nr. 35095

10,39 €

€ 20,78 per 1000g / 500 g, 2 x 250 g 

Goulashsoep_web_35007

Goulashsoep

Art.-Nr. 35007

8,39 €

€ 16,78 per 1000g / 500 g, 2 x 250 g 

Pizza_salami_web_35115

Pizza salami

Art.-Nr. 35115

12,39 €

€ 16,52 per 1000g / 750 g, 2 stuks 

Pizza_basilicum_en_kaas_web_35118

Pizza basilicum en kaas

Art.-Nr. 35118

13,99 €

€ 17,49 per 1000g / 800 g, 2 stuks 

Quiche_Lorraine_web_35010

Quiche Lorraine

Art.-Nr. 35010

12,39 €

€ 20,65 per 1000g / 600 g, 4 stuks 

Nasi_goreng_web_35135

Nasi goreng

Art.-Nr. 35135

13,39 €

€ 13,39 per 1000g / 1000 g 

Pizza_Margherita_web_35114

Pizza Margherita

Art.-Nr. 35114

9,39 €

€ 15,65 per 1000g / 600 g, 2 stuks 

Varkensreepjes_met_champignons_web_35083
Exclusief

Varkensreepjes met champignons en cantharellen

Art.-Nr. 35083

15,49 €

€ 30,98 per 1000g / 500 g, 2 x 250 g 

Paella_web_35090

Paella

Art.-Nr. 35090

12,39 €

€ 12,39 per 1000g / 1000 g 

Bami_goreng_web_35136

Bami goreng

Art.-Nr. 35136

11,89 €

€ 11,89 per 1000g / 1000 g 

Aziatische_rijstschotel_Butter_web_35009

Aziatische rijstschotel "Butter Chicken"

Art.-Nr. 35009

 

Groentenbowl_met_bulgur_web_35145
Exclusief

Groentenbowl met bulgur

Art.-Nr. 35145