Skip to main content
  • Home delivery van vriesversproducten

  • 800.000 tevreden klanten

  • Heerlijke gerechten zonder toevoegingen

Bestel als nieuwe klant

High Protein

Bereiding $% Math.min(totals.group1, 9) %+

Andere $% Math.min(totals.group2, 9) %+

Allergenen $% Math.min(totals.group3, 9) %+

Voeding $% Math.min(totals.group4, 9) %+

Sortering

Djuvec_rijstschotel_met_varken_web_35148
Exclusief

Djuvec rijstschotel met varkensvlees

Art.-Nr. 35148

7,89 €

€ 19,73 per 1000g / 400 g 

Zalmlasagne_web_60069

Zalmlasagne

Art.-Nr. 60069

12,89 €

€ 32,23 per 1000g / 400 g 

Alaska-koolvisfilet_web_60085
MSC

Alaska-koolvisfilet

Art.-Nr. 60085

16,99 €

€ 25,36 per 1000g / 670 g, 6 stuks 

Alaska-koolvis_trio_web_60077
Exclusief

Alaska-koolvis trio

Art.-Nr. 60077

9,49 €

€ 27,91 per 1000g / 340 g 

Rustieke_rookworst_web_50048
Exclusief

Rustieke rookworst

Art.-Nr. 50048

16,99 €

€ 28,32 per 1000g / 600 g, ca. 12 stuks 

Chicken_chips_tortilla_stijl_web_50092

Chicken chips tortilla stijl

Art.-Nr. 50092

15,49 €

€ 30,98 per 1000g / 500 g, ca. 18 stuks 

Italiaanse_pastapan_web_35208

Italiaanse pastapan

Art.-Nr. 35208

12,39 €

€ 12,39 per 1000g / 1000 g 

Bihoensoep_web_35001
Exclusief

Bihoensoep

Art.-Nr. 35001

7,89 €

€ 13,15 per 1000g / 600 g, 2 x 300 g 

Gekruide_kippenreepjes_web_50077

Gekruide kippenreepjes

Art.-Nr. 50077

14,99 €

€ 24,98 per 1000g / 600 g 

Knakworst_web_50023

Knakworst

Art.-Nr. 50023

18,79 €

€ 23,49 per 1000g / 800 g, 16 stuks 

Mini-kipschnitzel_Panko_web_50070

Mini-kipschnitzel "Panko"

Art.-Nr. 50070

14,49 €

€ 28,98 per 1000g / 500 g, ca. 10 stuks 

Rundergoulash_web_35105

Rundergoulash

Art.-Nr. 35105

15,99 €

€ 31,98 per 1000g / 500 g, 2 x 250 g 

Soepballetjes_web_35197

Soepballetjes

Art.-Nr. 35197

10,39 €

€ 20,78 per 1000g / 500 g, ca. 62 stuks 

Braadworst_rundvlees_web_50125

Braadworst rundvlees

Art.-Nr. 50125

14,29 €

€ 29,77 per 1000g / 480 g, 6 stuks 

Groene_groentenmix_web_45108

Groene groentenmix

Art.-Nr. 45108

7,99 €

€ 13,32 per 1000g / 600 g 

Chicken_Wings_hot___spicy_web_50122

Chicken Wings "hot & spicy"

Art.-Nr. 50122

15,99 €

€ 21,32 per 1000g / 750 g, ca. 18 stuks 

Chicken_burger_Quinoa_web_50112

Chicken burger Quinoa

Art.-Nr. 50112

17,99 €

€ 31,02 per 1000g / 580 g, 4 stuks 

Macaronigratin_web_35242

Macaronigratin

Art.-Nr. 35242

9,89 €

€ 24,73 per 1000g / 400 g 

Ovenschotel_met_gehakt_en_savo_web_35079
Exclusief

Ovenschotel met gehakt en savooiekool

Art.-Nr. 35079

13,39 €

€ 16,74 per 1000g / 800 g 

Gepaneerde_scholfilet_web_60039
MSC

Gepaneerde scholfilet

Art.-Nr. 60039

18,39 €

€ 24,52 per 1000g / 750 g, ca. 5 stuks 

Chili_con_carne_web_35228

Chili con carne

Art.-Nr. 35228

15,49 €

€ 19,36 per 1000g / 800 g, 2 x 400 g 

Noedels_met_reepjes_varkensvle_web_35223

Noedels met reepjes varkensvlees en champignons

Art.-Nr. 35223

13,39 €

€ 17,85 per 1000g / 750 g 

Varkensbout_web_50085

Varkensbout

Art.-Nr. 50085

24,19 €

€ 17,28 per 1000g / 1400 g, 2 stuks 

Vissoep_bouillabaisse_web_35184

Vissoep bouillabaisse

Art.-Nr. 35184

11,99 €

€ 23,98 per 1000g / 500 g