Skip to main content
  • Home delivery van vriesversproducten

  • 800.000 tevreden klanten

  • Heerlijke gerechten zonder toevoegingen

Bestel als nieuwe klant
Ovenschotel_met_gehakt_en_savo_web_35079

Ovenschotel met gehakt en savooiekool

Ovenschotel_met_gehakt_en_savo_detail_35079

Ovenschotel met gehakt en savooiekool

Ovenschotel met gehakt en savooiekool

13,39 €Inclusief btw.  

€ 16,74 per 1000g / 800 g / Art.-Nr. 35079

  • Ovenschotel van savooiekool, gekruid en gekookt rundvlees
  • In een pikante saus, verfijnd met cheddar
  • Perfect voor de herfst- en winterkeuken

Leverbaar

Gratis levering

13,39 €Inclusief btw.

€ 16,74 per 1000g / 800 g

Leverbaar
50 jaar expertise op het gebied van diepvriesproducten
800.000 tevreden klanten

Ik raad aan

Stevig gerecht van malse savooiekool, goudbruine aardappelen, gekruid en gekookt rundvlees en aromatische prei. In een pikante saus, verfijnd met cheddar.

Beoordeling

Bereiding

Ingrediënten

Ovenschotel met gehakt en savooiekool
savooiekool (30%), aardappelen (18%), water, rundergehakt gekruid, gegaard (11%) (rundvlees, zout), room,...

voedingswaarde-informatie / 100g

Ovenschotel met gehakt en savooiekool
Voedingswaarde: 439 kJ
Voedingswaarde: 105 kcal
Vet: 6,6 g
...

Meer informatie

Bereiding

Boven-onderhitte

voorverwarmen, 200 ºC, in een ovenschaal, ca 45 minuten (voor 800 g in een vlakke laag).

Hetelucht

voorverwarmen, 180 ºC, in een ovenschaal, ca 40 minuten (voor 800 g in een vlakke laag).

Bewaarvoorshrift

Halverwege de bereidingstijd eenmaal omroeren.

Braadpan

Zonder vet/water, bij middelhoog vuur, ca. 12 minuten, meermaals omroeren (voor 800 g).

Ingrediënten

Ovenschotel met gehakt en savooiekool

savooiekool (30%), aardappelen (18%), water, rundergehakt gekruid, gegaard (11%) (rundvlees, zout), room, prei (5%), smeltkaasbereiding (kaas (melk, zout, starterculturen, microbieel stremsel), water, boter, zoet weipoeder, smeltzouten natriumcitraten; kleurstof carotenen), Cheddar (melk, zout, starterculturen, microbieel stremsel, kleurstof carotenen), uien, zonnebloemolie, zout, groentepoeder (prei, wortelen, bloemkool, tomaten, erwten, asperges, uien), gemodificeerd maïszetmeel, suiker, aardappelzetmeel, specerijen, rundvleesextract, dextrose, koolzaadolie, karamelsuiker, specerijenextracten, rook

Belangrijke opmerking: voor vragen over ingrediënten kunt u gebruikmaken van ons contactformulier.

voedingswaarde-informatie

Ovenschotel met gehakt en savooiekool

NaamPer 100 g
Voedingswaarde439 kJ
Voedingswaarde105 kcal
Vet6,6 g
daarvan verzadigde vetzuren3,6 g
Koolhydraten5 g
Suiker2,2 g
Voedingsvezels1,8 g
Eiwit5,6 g
Zout0,58 g

Meer informatie

Beschrijving verkoop

Ovenschotel van savooiekool, aardappelen, gekruid gegaard rundvlees en prei in een pittige saus. Diepvries.

Opmerking over opslag

Bij -18 °C ten minste houdbaar tot: zie verpakking. Na ontdooiing niet opnieuw invriezen!

Verdeler

eismann b.v.Nieuwgraaf 176921 RJ - Duiven - Netherlands

Dat past perfect bij Ovenschotel met gehakt en savooiekool

Aardappelmix_web_35096

Aardappelmix

Art.-Nr. 35096

12,39 €

€ 16,52 per 1000g / 750 g 

Roverspan_web_35183

Roverspan

Art.-Nr. 35183

13,49 €

€ 13,49 per 1000g / 1000 g 

Penne_tomaat-mozzarella_web_35166

Penne tomaat-mozzarella

Art.-Nr. 35166

11,39 €

€ 11,39 per 1000g / 1000 g 

Penne_formaggio_web_35194

Penne formaggio

Art.-Nr. 35194

11,39 €

€ 11,39 per 1000g / 1000 g 

Passende recepten